Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ.Α ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 01/09/18 | 20:30 | ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α., ΝΑΚΚΑΣ Ν. | 3-1 |
2η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 08/09/18 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν. | 2-1 |
3η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Κυριακή | 09/09/18 | 15:00 | ΚΟΥΚΑ Α. | 3-0 |
4η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 15/09/18 | 17:30 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α. | 1-0 |
5η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Τετάρτη | 19/09/18 | 18:00 | ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α., ΝΑΚΚΑΣ Ν. | 0-2 |
6η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 23/09/18 | 12:00 | ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 2-4 |
7η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 23/09/18 | 12:30 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 0-1 |
8η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Κυριακή | 23/09/18 | 15:00 | ΚΟΥΚΑ Α. | 2-2 |
9η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 22/09/18 | 20:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α. | 3-0 |
10η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Σάββατο | 29/09/18 | 15:30 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν. | 6-2 |
11η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ (ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ) | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 14/10/18 | 15:00 | ΚΟΥΚΑ Α. | 5-1 |
12η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΣΥΡΟΥ - ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΤΗΝΟΥ (ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ) | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Τετάρτη | 24/10/18 | 16:30 | ΑΓΓΕΛΟΥ Σ. | 2-2 |
13η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ (ΑΝΔΡΩΝ) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 27/10/18 | 17:00 | ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 1-3 |
ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κ-14 MOLTEN - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ((K-16)) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 27/10/18 | 19:15 | ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 6-1 |
14η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΣ ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (ΑΓΩΝΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ) | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 04/11/18 | 13:00 | ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. | 1-1 |
15η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΝΑΞΟΥ - ΓΕΛ ΝΑΞΟΥ (ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 03/11/18 | 16:00 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 2-0 |
16η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ |
17η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΟ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Τρίτη | 04/12/18 | 16:45 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. | 1-2 |
18η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κ-14 MOLTEN - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ (K-14) | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Σάββατο | 08/12/18 | 18:30 | ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. | 8-0 |
ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ (ΑΝΔΡΩΝ) | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Σάββατο | 08/12/18 | 20:30 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. | 3-2 |
19η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΟ ΣΥΡΟΥ |
20η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΣΥΡΟΥ - ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΤΗΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τετάρτη | 02/01/19 | 16:15 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. | 5-0 |
21η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΘΥΕΛΛΑΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΑΟ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 27/01/19 | 12:00 | ΤΣΑΦΟΣ Α. | 0-5 |
22η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ (ΑΝΔΡΩΝ) | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Παρασκευή | 22/02/19 | 18:30 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. | 0-4 |
23η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Παρασκευή | 08/03/19 | 17:00 | ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. | 1-2 |
24η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΜΙΚΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 24/03/19 | 15:00 | ΚΟΥΚΑ Α. | 5-2 |
25η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΑΟ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΥ - ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΣ) | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Σάββατο | 04/05/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π. | 6-3 |
26η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΠΑΡΟΥ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ - ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ Ο.Φ.Η. (ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 01/06/19 | 19:00 | ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. | 1-3 |
27η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΘΥΕΛΛΑΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 25/05/19 | 19:00 | ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. | 4-5 |
28η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΘΥΕΛΛΑΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 08/06/19 | 19:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α. | 0-0 |
29η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΑΟ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΥ - ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ (ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 15/06/19 | 19:00 | ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. | 1-1 |
30η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΑΟ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΥ - ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΜΑΛΑΙΣΙΑΣ (ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΣ) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Δευτέρα | 05/08/19 | 20:00 | ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. | 9-2 |
31η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 11/08/19 | 18:30 | ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΒΑΙΛΑΣ Γ. | 0-0 |