Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ, 16/10/2014 11:50
 ΕΙΔΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΝΑΞΟ ΝΑ ΠΑΡΑΒΡΕΘΟΥΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-10-2014 ΩΡΑ 18:00 ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-10-2014 ΩΡΑ 12:00 ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ.  ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΤΗΣ Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ  ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΑΝΤΟΣ ... περισσότερα...
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ, 15/10/2014 12:45
     ... περισσότερα...
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΑ, 14/10/2014 14:40
 ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ A ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤ/ΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤHΝ ΧΑΛΚΙΔΑ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΟ 25 ΕΩΣ 30-10-2014  ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ  1      ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ        ΜΑΡΚΟΣ    ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΤετάρτη29/10/1415:30VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.0-3
Μικτή Ομάδα Νέων
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ - Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΥΒΟΙΑΣΤρίτη28/10/1415:000-2
3.Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ - Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥΕΡΕΤΡΙΑΣΠέμπτη30/10/1412:002-1
Μικτή Ομάδα Παίδων
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ - Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΥΒΟΙΑΣΤρίτη28/10/1413:001-0
5.Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ - Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥΕΡΕΤΡΙΑΣΠέμπτη30/10/1410:000-2

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο01/11/1415:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.
2.Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο01/11/1415:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.
3.Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή02/11/1414:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.
Α Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΔευτέρα03/11/1414:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.
Α Κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο01/11/1415:30ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.
6.ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο01/11/1416:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.
7.Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο01/11/1419:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.
8.Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή02/11/1410:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., VAN AAKEN Φ.
Κύπελλο Κυκλάδων
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΤρίτη04/11/1415:00
Νέων - 3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή02/11/1415:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.
Παίδων - 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή02/11/1415:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ., ΣΑΛΟΝΙΚΗ Η.
12.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Σ.Π. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΣΥΡΟΥΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή02/11/1415:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ι.
Παίδων - 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή02/11/1413:15VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.
14.Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή02/11/1415:15VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.
15.Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΠΑΡΟΙΚΙΑΣΚυριακή02/11/1420:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.