Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ, 16/10/2014 11:50
 ΕΙΔΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΝΑΞΟ ΝΑ ΠΑΡΑΒΡΕΘΟΥΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-10-2014 ΩΡΑ 18:00 ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-10-2014 ΩΡΑ 12:00 ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ.  ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΤΗΣ Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ  ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΑΝΤΟΣ ... περισσότερα...
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ, 15/10/2014 12:45
     ... περισσότερα...
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΑ, 14/10/2014 14:40
 ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ A ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤ/ΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤHΝ ΧΑΛΚΙΔΑ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΟ 25 ΕΩΣ 30-10-2014  ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ  1      ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ        ΜΑΡΚΟΣ    ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή19/10/1415:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.1-0
Α Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή19/10/1415:30Αναβλήθηκε
3.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή19/10/1419:15ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι.
Α Κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή19/10/1410:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., VAN AAKEN Φ.6-0
Νέων - 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΤΗΝΟΥΚυριακή19/10/1412:45ΒΑΣΑΛΟΣ Λ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.1-2
6.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή19/10/1415:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ.0-2
Νέων - 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή19/10/1413:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.0-4
8.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή19/10/1415:30VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.7-1
Νέων - 3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή19/10/1415:00Αναβλήθηκε

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο25/10/1416:00
2.Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο25/10/1417:00
3.Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο25/10/1419:30
Α Κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο25/10/1415:00
5.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο25/10/1417:00
6.Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο25/10/1419:00
7.Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή26/10/1412:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.