SEAJETS
WINDOOR
BLUE STAR FERRIES
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
MOLTEN
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ INSURANCE BROKERS
FAST FERRIES
KALOE
EIKONA
EKO
HELLENIC SEAWAYS
AVANCE RENT A CAR
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΚΑΛΕΣΜΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΕΝΟΨΕΙ 3ης ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΣΤΙΣ 27-03-2019 ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ, 20/3/2019 14:36
 ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ κ. ΜΟΣΤΡΑΤΟ ΓΕΩΡΓΙΟ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΧΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ 3η ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ-ΝΕΩΝ  (Κ-14 & Κ-16) ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018-2019 ΣΤΙΣ 27/03/2019 ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.   ΠΑΙΔΕΣ (Κ-14):(2005-2006)    ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ : ΜΑΚΡΥΩΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΚΑΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ... περισσότερα...
ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΑ ΜΠΑΡΑΖ ΤΩΝ 5ων ΟΜΑΔΩΝ - ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΟΥ, 13/3/2019 14:13
 Σύρος  13-03-2019, Αρ.Πρωτ. 258   Προς   ΠΑΣ ΤΗΝΟΥ, ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ & ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙ   ____________________________________                                                                                                                                                                 Κύριε Πρόεδρε                 Παρακαλούμε όπως μ... περισσότερα...
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΟΝΟΜΑΤΟΔΟΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ - ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΟΥ, 08/3/2019 13:17
 ΣΥΡΟΣ  7-3-2019   ΑΡΙΘΜ. ΠΡΩΤ. 241   ΠΡΟΣ  Μαθητές Δημοτικών Σχολείων, Γυμνασίων, Λυκείων Σύρου (Μέσω των Δ/ντών τους)  Νεαρούς ποδοσφαιριστές Ακαδημιών Σύρου (Μέσω των Προέδρων των Σωματείων τους)                                           _________________________________________________________________________                       Η Ε.Π.Σ. Κυκλάδων σας ενημερώνει ότι μετά τ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΤετάρτη20/03/1917:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α.2-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΤΩΝ 4ων ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ 1ου, 2ου & 3ου ΟΜΙΛΟΥ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο23/03/1915:00VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι.
2.Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή31/03/1913:30
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΤΩΝ 5ων ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ 1ου, 2ου & 3ου ΟΜΙΛΟΥ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο30/03/1919:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο23/03/1917:15ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
5.Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή31/03/1915:00
6.Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο06/04/1916:00
7.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή14/04/1915:00
8.Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο20/04/1917:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο23/03/1919:00ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
10.Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή24/03/1915:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΤΟΥΡΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
11.Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΣάββατο30/03/1909:30
12.Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο30/03/1915:00
13.Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο06/04/1918:00
14.Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή07/04/1911:30
15.Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο13/04/1915:00
16.Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο13/04/1920:30
17.Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο20/04/1917:00
18.Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο20/04/1918:00
3η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14 2018-2019
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ - Ε.Π.Σ ΑΘΗΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΤετάρτη27/03/1913:00
3η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16 2018-2019
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.Ε.Π.Σ ΧΑΝΙΩΝ - Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΤετάρτη27/03/1910:30
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή24/03/1915:00
22.Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή24/03/1915:00
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΛΙΜΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή24/03/1915:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
24.Α.Ο. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή31/03/1913:00
25.Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή31/03/1915:30
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
(24η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΜΙΚΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή24/03/1915:00ΚΟΥΚΑ Α.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ - ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΤΩΝ 2ων ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ 1ου, 2ου & 3ου ΟΜΙΛΟΥ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΠαρασκευή22/03/1920:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
28.Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - 2η ΟΜΑΔΑ 2ου ΟΜΙΛΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο06/04/1918:00
29.2η ΟΜΑΔΑ 2ου ΟΜΙΛΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο13/04/1920:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή22/03/1920:00ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή31/03/1912:00
32.Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή31/03/1915:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή22/03/1916:45ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
34.Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο23/03/1913:00ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΚΑ Α.
35.ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο23/03/1918:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
36.ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο30/03/1916:00
37.Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΤετάρτη03/04/1916:30
38.ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή05/04/1916:45
39.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο06/04/1916:45
40.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή07/04/1915:00
41.ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο13/04/1916:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
42.Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο23/03/1916:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.
43.Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή24/03/1915:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.
44.Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο30/03/1913:00
45.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή31/03/1914:45
46.Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή31/03/1915:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
47.Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο30/03/1916:00
48.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή31/03/1916:00
49.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή31/03/1918:00
50.Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο06/04/1915:00
51.ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο13/04/1916:00
52.Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο13/04/1916:00
53.ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο13/04/1918:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
54.Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΤετάρτη27/03/1917:00
55.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή31/03/1911:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
56.Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο23/03/1918:30ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
57.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝΚυριακή31/03/1914:45
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
58.Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΣάββατο23/03/1917:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
59.Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο23/03/1917:00ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., VAN AAKEN Φ.
60.Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή31/03/1910:30
61.Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή31/03/1913:00
62.Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΤετάρτη03/04/1917:00
63.Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο06/04/1917:00
64.Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΚυριακή07/04/1912:00
65.Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή14/04/1910:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 Ε.Κ.Ο. 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
66.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή31/03/1915:00
67.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή07/04/1915:00
68.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή12/04/1916:45
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 Ε.Κ.Ο. 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
69.Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΠαρασκευή29/03/1920:00
70.Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΠαρασκευή05/04/1915:00
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2018-2019
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
71.ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο06/04/1913:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.