Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ, 16/10/2014 11:50
 ΕΙΔΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΝΑΞΟ ΝΑ ΠΑΡΑΒΡΕΘΟΥΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-10-2014 ΩΡΑ 18:00 ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-10-2014 ΩΡΑ 12:00 ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ.  ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΤΗΣ Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ  ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΑΝΤΟΣ ... περισσότερα...
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ, 15/10/2014 12:45
     ... περισσότερα...
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΑ, 14/10/2014 14:40
 ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ A ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤ/ΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤHΝ ΧΑΛΚΙΔΑ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΟ 25 ΕΩΣ 30-10-2014  ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ  1      ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ        ΜΑΡΚΟΣ    ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο25/10/1416:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ.2-8
2.Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο25/10/1417:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.3-1
3.Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο25/10/1419:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.4-0
Α Κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο25/10/1417:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.2-0
5.Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο25/10/1419:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.
Μικτή Ομάδα Νέων
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ - Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΥΒΟΙΑΣΣάββατο25/10/1415:000-1
Μικτή Ομάδα Παίδων
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ - Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΥΒΟΙΑΣΣάββατο25/10/1413:000-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΔευτέρα27/10/1413:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.
Α Κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή26/10/1412:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.
3.Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΤετάρτη29/10/1415:30VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
Κύπελλο Κυκλάδων
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΤρίτη04/11/1415:00
Μικτή Ομάδα Νέων
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ - Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝΕΡΕΤΡΙΑΣΔευτέρα27/10/1415:00
6.Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ - Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΥΒΟΙΑΣΤρίτη28/10/1415:00
7.Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ - Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥΕΡΕΤΡΙΑΣΠέμπτη30/10/1412:00
Μικτή Ομάδα Παίδων
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ - Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝΕΡΕΤΡΙΑΣΔευτέρα27/10/1413:00
9.Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ - Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΥΒΟΙΑΣΤρίτη28/10/1413:00
10.Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ - Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥΕΡΕΤΡΙΑΣΠέμπτη30/10/1410:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.