BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
EKO
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
MOLTEN
AVANCE CAR RENTAL
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
HAUSBRANDT
BIOCLEAN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
WINDOOR
SEAJETS
ZANTE FERRIES
FAST FERRIES
MINOAN LINES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΛΗΡΩΣΗΣ Β ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤ/ΤΟΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «BLUE STAR FERRIES» & ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ «BIOCLEAN», 12/2/2024 08:15
                     Σας ενημερώνουμε ότι η κλήρωση της Β Φάσης για την ανάδειξη του Πρωταθλητή τ... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΧΟΛΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ UEFA B, 01/2/2024 08:29
 Η Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία ανακοίνωσε τη λειτουργία Σχολής Προπονητών UEFA B στην Ε.Π.Σ. Κ... περισσότερα...

epskykfb

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14 2023-2024
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ - Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΣΑΜΟΥΔευτέρα26/02/2412:000-1
2.Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ - Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΔευτέρα26/02/2416:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.4-1
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16 2023-2024
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ - Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΣΑΜΟΥΔευτέρα26/02/2415:001-4
4.Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ - Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΔευτέρα26/02/2418:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.1-3
Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη27/02/2416:45ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14 2023-2024
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ - Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠ. ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΤρίτη05/03/2414:00
2.Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ - Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΛΕΣΒΟΥΤετάρτη06/03/2412:00
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16 2023-2024
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ - Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠ. ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΤρίτη05/03/2417:00
4.Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ - Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΛΕΣΒΟΥΤετάρτη06/03/2415:00
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.A.E. MYKONOY - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚΟΡΦΟΥΚυριακή03/03/2411:30
6.Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή03/03/2413:30
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/03/2412:30
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη19/03/2416:45
Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο02/03/2411:00
10.Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο02/03/2420:00
11.Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή03/03/2413:00
3η αγωνιστική
12.Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο09/03/2417:30
13.Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο09/03/2419:30
14.Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή10/03/2420:00
Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.A.E. MYKONOY - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο09/03/2420:00
5η αγωνιστική
16.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο09/03/2422:00
Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο02/03/2416:00
18.Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο02/03/2417:00
5η αγωνιστική
19.Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή03/03/2409:30
10η αγωνιστική
20.Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο09/03/2414:30
5η αγωνιστική
21.Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο09/03/2417:00
13η αγωνιστική
22.Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο09/03/2417:00
14η αγωνιστική
23.Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή10/03/2412:00
Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΤΗΝΟΥΚυριακή03/03/2412:30
25.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή03/03/2414:30
10η αγωνιστική
26.ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΠέμπτη21/03/2417:00
Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή03/03/2414:45
7η αγωνιστική
28.ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΔευτέρα04/03/2417:00
5η αγωνιστική
29.Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο09/03/2416:00
8η αγωνιστική
30.Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή10/03/2415:00
Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο02/03/2419:00
32.Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο02/03/2421:00
8η αγωνιστική
33.Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή03/03/2411:00
Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο02/03/2415:00
35.Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη05/03/2417:45
Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝΚυριακή03/03/2414:45
6η αγωνιστική
37.ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΔευτέρα04/03/2415:00
38.Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο09/03/2418:00
9η αγωνιστική
39.Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο09/03/2420:00
Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.Α.Σ. ΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΙΟΥΠαρασκευή08/03/2420:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.