NUGA BEST
BLUE STAR FERRIES
WINDOOR
MOLTEN
AVANCE CAR RENTAL
BIOCLEAN
HAUSBRANDT
FAST FERRIES
SEAJETS
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
VEGGA SPORT
HELLENIC SEAWAYS
EIKONA
EKO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΣάββατο08/10/1617:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΚΟΥΚΑ Α.2-0
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή09/10/1614:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.0-1
Ρεπό: Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή16/10/1613:10ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.2-6
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή16/10/1615:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΤΕΡΖΑΚΗΣ Μ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.2-0
Ρεπό: Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΔευτέρα31/10/1616:00ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΚΟΥΚΑ Α.2-0
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο05/11/1619:45ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.1-0
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή13/11/1609:45ΤΕΡΖΑΚΗΣ Μ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.0-5
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή13/11/1614:45ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΤΕΡΖΑΚΗΣ Μ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.4-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο26/11/1619:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.1-3
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή27/11/1614:45ΤΕΡΖΑΚΗΣ Μ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.2-0
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή18/12/1615:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΤΕΡΖΑΚΗΣ Μ.1-0
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή15/01/1712:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.1-1
Ρεπό: Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο21/01/1719:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.1-4
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή05/03/1711:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.2-0
Ρεπό: Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή29/01/1713:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.1-4
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή19/02/1713:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.0-1
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο11/02/1719:30ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.0-2
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή26/03/1709:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.4-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο04/03/1717:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.1-3
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΤΗΝΟΥΚυριακή12/03/1712:45ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α.3-0
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ