ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
SEAJETS
FAST FERRIES
VEGGA SPORT
BLUE STAR FERRIES
AVANCE CAR RENTAL
HAUSBRANDT
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
MOLTEN
NUGA BEST
BIOCLEAN
WINDOOR
EIKONA
HELLENIC SEAWAYS
EKO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ

<< ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-12 WINDOOR >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο10/11/1814:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.19-0
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο10/11/1815:00ΤΣΑΦΟΣ Α., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.0-2
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή17/02/1910:30ΨΑΡΡΑ Ι.1-8
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΚυριακή03/03/1912:00ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α.6-1
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή25/11/1813:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.7-1
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή09/12/1810:30ΤΣΑΦΟΣ Α.0-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή10/02/1910:30ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ., VAN AAKEN Φ.1-9
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο16/03/1917:00VAN AAKEN Φ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι.11-2
Ρεπό: Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΣάββατο08/12/1817:00ΤΣΑΦΟΣ Α.1-5
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο13/04/1918:45VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι.0-2
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΣάββατο23/03/1917:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.2-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο13/04/1915:00ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.0-11
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή07/04/1912:00ΤΣΑΦΟΣ Α.8-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή14/04/1910:30ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.0-2
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο16/02/1919:00ΨΑΡΡΑ Ι., VAN AAKEN Φ.7-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο23/03/1917:00ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., VAN AAKEN Φ.5-3
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΣάββατο06/04/1917:00ΤΣΑΦΟΣ Α.7-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή07/04/1912:00VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.2-11
Ρεπό: Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο09/02/1918:45VAN AAKEN Φ.3-1
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο02/03/1917:00ΤΣΑΦΟΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν.4-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ