HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
EKO
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
BIOCLEAN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
MOLTEN
WINDOOR
HAUSBRANDT
AVANCE CAR RENTAL
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
SEAJETS
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES
FAST FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 3ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή10/10/2112:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.1-3
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή10/10/2113:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.6-1
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή24/10/2111:45ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ.2-0
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή24/10/2115:30ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.2-1
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο27/11/2117:00ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΓΛΥΝΟΣ Μ.2-0
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΤΗΝΟΥΣάββατο05/03/2211:30ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.1-1
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο27/11/2115:30ΓΛΥΝΟΣ Μ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.1-3
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο26/03/2212:45ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή21/11/2113:304-0
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΤΗΝΟΥΣάββατο04/12/2112:30ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.2-0
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή06/02/2216:00ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΓΛΥΝΟΣ Μ.4-0
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή06/02/2217:30ΓΛΥΝΟΣ Μ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.0-3
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή20/03/2215:00ΓΛΥΝΟΣ Μ.3-2
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2ΤΗΝΟΥΣάββατο02/04/2217:30ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.1-4
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο06/11/2112:15ΚΟΥΚΑ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.0-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή21/11/2116:00ΚΟΥΚΑ Α., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.5-0
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο06/11/2113:30ΚΟΥΚΑ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.4-2
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1ΤΗΝΟΥΣάββατο02/04/2219:00ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.0-2
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο30/10/2113:002-4
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο19/02/2215:30ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΓΛΥΝΟΣ Μ.2-3
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1