BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
EIKONA
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
HAUSBRANDT
BIOCLEAN
MOLTEN
WINDOOR
AVANCE CAR RENTAL
SEAJETS
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES
FAST FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN 2022-2023


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο07/01/2316:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.2-1
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο04/02/2314:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.0-5
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΣάββατο18/02/2314:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ.1-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο25/02/2315:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.0-6
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο25/02/2318:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)4-1
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή26/02/2312:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.1-4
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΤΗΝΟΥΣάββατο11/03/2312:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.2-3
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο11/03/2317:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν.2-3
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - A.E. MYKONOYΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΤετάρτη05/04/2314:30ΔΗΜΕΡΑΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.0-3


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο11/03/2316:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)0-3
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή19/03/2314:30ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.0-4
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο25/03/2317:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν.2-1
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΤετάρτη19/04/2312:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.0-3


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΤρίτη25/04/2319:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν.0-2
Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - A.E. MYKONOYΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΤρίτη25/04/2319:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.1-2


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOY (ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN)ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη02/05/2318:30ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)0-2