HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
EIKONA
EKO
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
HAUSBRANDT
AVANCE CAR RENTAL
BIOCLEAN
WINDOOR
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
MOLTEN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
SEAJETS
FAST FERRIES
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ0-0
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ2-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ1-4
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ1-2
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 1-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ1-1
A.E. MYKONOY - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥΚυριακή13/11/2215:000-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ3-1
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ1-1
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-1
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ2-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ1-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΣΤ. ΠΥΡΓΟΥΚυριακή20/11/2211:001-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ1-0
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ2-2
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 0-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ1-1
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ0-3
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ2-1
A.E. MYKONOY - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΚΟΡΦΟΥΚυριακή27/11/2215:002-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ4-1
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ2-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ2-1
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ4-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ0-0
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ2-1
A.E. MYKONOY - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚΟΡΦΟΥΚυριακή04/12/2215:00 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 0-1
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ3-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ1-0
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ1-0
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ2-1
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ1-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - A.E. MYKONOYΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚυριακή11/12/2211:000-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 0-1
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ3-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ1-1
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ1-1
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ1-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ0-0
A.E. MYKONOY - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΚΟΡΦΟΥΣάββατο17/12/2211:00 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ0-0
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ6-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ2-4
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ1-0
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ0-0
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ1-1
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΤετάρτη11/01/2315:001-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ0-2
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ1-1
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ1-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ3-0
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ1-2
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ1-2
A.E. MYKONOY - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή08/01/2313:00 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ2-0
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-2
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ2-0
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ5-0
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ1-0
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - A.E. MYKONOYΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Κυριακή15/01/2313:001-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ4-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ1-3
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ3-0
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 1-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ2-0
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ3-1
A.E. MYKONOY - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣΚΟΡΦΟΥΚυριακή22/01/2314:00 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)3-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ2-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ1-2
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ1-0
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ2-1
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ2-0
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ2-0
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - A.E. MYKONOYΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή29/01/2312:001-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ1-3
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ1-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ3-0
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ2-1
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ3-0
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΣΤ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΣάββατο04/02/2311:000-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ4-0
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ2-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ1-4
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 1-1
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ6-3
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ5-0
A.E. MYKONOY - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΟΡΦΟΥΤετάρτη08/02/2315:003-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ4-1
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ1-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ3-0
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ2-1
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ2-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΓΗΠ. Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή12/02/2311:001-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ0-3
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ1-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ2-1
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 0-1
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ0-0
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ3-0
A.E. MYKONOY - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥΚΟΡΦΟΥΚυριακή19/02/2310:30 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ4-0
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ2-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ1-0
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-0
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ1-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - A.E. MYKONOYΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ (ΛΑΚΩΝΚυριακή26/02/2310:300-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ0-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 2-1
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ3-1
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ0-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ1-1
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ1-0
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή05/03/2311:001-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ2-3
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ1-3
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ1-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ3-2
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ2-0
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ2-0
A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚΟΡΦΟΥΣάββατο11/03/2311:000-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ6-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ0-2
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ3-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ1-0
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ1-1
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ3-1
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - A.E. MYKONOYΓΗΠ. ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣΤετάρτη15/03/2311:001-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ3-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 1-2
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ2-0
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ1-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ2-1
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ1-3
A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚΟΡΦΟΥΚυριακή19/03/2314:00 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)0-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ5-0
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ0-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-0
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ2-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ4-0
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ5-0
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΣΤ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή26/03/2315:001-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ0-1
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ3-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 0-1
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ3-4
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ0-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ4-1
A.E. MYKONOY - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΚΟΡΦΟΥΚυριακή02/04/2313:001-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-2
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ1-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ1-0
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ1-3
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ2-1
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - A.E. MYKONOYΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο08/04/2316:001-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ0-1
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ4-2
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ0-3
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ3-0
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ3-2
A.E. MYKONOY - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚΟΡΦΟΥΤετάρτη12/04/2312:001-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ5-0
A.E. MYKONOY - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ3-0
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ3-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ2-1
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ3-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ2-1
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 0-4


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-2
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ3-0
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ2-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ2-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ0-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣΚυριακή30/04/2316:003-0