HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
EKO
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
BIOCLEAN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
HAUSBRANDT
MOLTEN
WINDOOR
AVANCE CAR RENTAL
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
SEAJETS
ZANTE FERRIES
FAST FERRIES
MINOAN LINES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-12 ΝΙΚΕ ΣΤΗ ΣΥΡΟ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΣάββατο14/10/2313:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.2-4
Α.Σ. ΙΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΙΟΥΚυριακή15/10/2309:00ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.2-4
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή12/11/2315:00ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.3-0
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο25/11/2312:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΒΑΙΛΑ Λ.1-2
Ρεπό: Α.Σ. ΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή22/10/2310:00VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.3-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΙΟΥPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΣάββατο09/12/2319:00ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι.4-2
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΙΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή28/01/2410:00ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.7-2
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο10/02/2417:003-2
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΣάββατο02/12/2317:00ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΙΛΑ Λ.2-7
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο27/01/2417:30VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.5-0
Ρεπό: Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο16/03/2417:003-1
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΠαρασκευή05/04/2419:00VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.5-0
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο25/11/2311:00ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.1-2
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΚυριακή25/02/2412:00ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΒΑΙΛΑ Λ.3-2
Ρεπό: Α.Σ. ΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή03/12/2312:30ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΒΑΙΛΑ Λ.1-2
Α.Σ. ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΙΟΥΚυριακή10/03/2410:00ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΔΡΑΚΟΣ Α.1-5
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή04/02/2410:00ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.5-2
Α.Σ. ΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΙΟΥΠαρασκευή08/03/2420:00ΔΑΝΙΗΛ Ν., ΔΡΑΚΟΣ Α.2-2
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΙΟΥΚυριακή25/02/2410:00ΔΑΝΙΗΛ Ν., ΔΡΑΚΟΣ Α.2-7
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο06/04/2410:00ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.4-0
Ρεπό: Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ