Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
FAST FERRIES
MOLTEN
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ INSURANCE BROKERS
WINDOOR
EIKONA
EKO
KALOE
AVANCE RENT A CAR
HELLENIC SEAWAYS
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
BLUE STAR FERRIES
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
ΚΥΠΕΛΛΟ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο22/09/1215:45ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο22/09/1216:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.1-0
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο22/09/1216:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.3-0
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο22/09/1219:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή23/09/1211:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-0
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΤΗΝΟΥΚυριακή23/09/1212:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α.2-1 παρ.
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή23/09/1214:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., VAN AAKEN Φ.2-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή23/09/1216:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΠΑΓΩΝΗΣ Α.1-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο29/09/1216:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.0-4
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή30/09/1214:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ.3-1 παρ.
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή30/09/1215:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.2-5
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή30/09/1216:00ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.1-3
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή30/09/1216:30ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.1-2


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο17/11/1215:15ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν.1-5
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή04/01/1312:15ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.7-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή06/01/1309:45ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.2-2 (πεν: 4-3)
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΤρίτη08/01/1315:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.0-5


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή08/02/1316:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.1-4
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΤετάρτη13/02/1315:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.0-3


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ)ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη27/03/1319:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.0-1