HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
EIKONA
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
AVANCE CAR RENTAL
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
BIOCLEAN
MOLTEN
WINDOOR
HAUSBRANDT
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
SEAJETS
FAST FERRIES
ZANTE FERRIES
MINOAN LINES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο05/10/1316:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.0-5
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή06/10/1310:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.1-1
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΤΗΝΟΥΚυριακή06/10/1311:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.2-3
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο12/10/1316:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-0
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή13/10/1312:15ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.5-0
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή13/10/1316:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.1-2
Ρεπό: Α.Ο. ΤΗΝΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΠαρασκευή18/10/1315:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.2-2
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο19/10/1316:45ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.2-1
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή20/10/1312:45ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ.6-0
Ρεπό: Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο26/10/1316:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΛΟΥΒΑΡΗΣ Γ.1-1
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο26/10/1316:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ.1-5
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΤΗΝΟΥΣάββατο26/10/1316:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.1-3
Ρεπό: Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠέμπτη31/10/1316:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α.6-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο02/11/1315:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.2-2
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή03/11/1311:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.0-1
Ρεπό: Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο09/11/1316:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.1-8
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο09/11/1316:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.2-1
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΤΗΝΟΥΚυριακή10/11/1311:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.2-3
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΓΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΣάββατο23/11/1315:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.0-1
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο23/11/1316:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ.2-3
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή24/11/1315:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.2-1
Ρεπό: Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠέμπτη28/11/1317:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.4-2
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο30/11/1309:15ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΠΑΓΩΝΗΣ Α., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.6-1
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΣάββατο30/11/1315:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.0-4
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο14/12/1315:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.1-0
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή15/12/1315:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή15/12/1316:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΜΠΑΚΑΡΑΣ Κ.2-2
Ρεπό: Α.Ο. ΤΗΝΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΣάββατο11/01/1415:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.1-6
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο11/01/1416:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.2-7
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο11/01/1416:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο18/01/1409:15ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.3-0 α.α.
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο18/01/1416:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α.1-2
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή19/01/1409:30ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ.4-1
Ρεπό: Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή24/01/1416:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.3-0
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο25/01/1413:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.0-3
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο25/01/1417:15ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.2-0
Ρεπό: Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΠέμπτη30/01/1416:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.2-3
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο01/02/1409:15ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.4-0
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή02/02/1410:15ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.1-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΓΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο08/02/1416:30ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.6-1
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΤΗΝΟΥΚυριακή09/02/1409:45ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.3-0
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή09/02/1415:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.0-1
Ρεπό: Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ