HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
EIKONA
WINDOOR
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
BIOCLEAN
HAUSBRANDT
MOLTEN
AVANCE CAR RENTAL
SEAJETS
ZANTE FERRIES
FAST FERRIES
MINOAN LINES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο05/10/1313:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.4-0
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο05/10/1316:30ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.2-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο05/10/1319:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή06/10/1310:15ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.1-3
Ρεπό: Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο12/10/1315:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ.3-2
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο12/10/1316:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΖΩΡΖΟΣ Ε.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο12/10/1320:00ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.7-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή13/10/1310:15ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., VAN AAKEN Φ.1-2
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο19/10/1315:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., VAN AAKEN Φ.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο19/10/1316:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή20/10/1310:15ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ.3-1
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΤετάρτη30/10/1319:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.0-6
Ρεπό: ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο26/10/1320:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΖΩΡΖΟΣ Ε.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή27/10/1310:15ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., VAN AAKEN Φ.1-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή27/10/1312:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., VAN AAKEN Φ.2-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο16/11/1316:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΒΑΙΛΑΣ Γ.6-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΙΟΥΠαρασκευή01/11/1315:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ.0-4
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο02/11/1316:00ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.3-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο02/11/1319:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.2-0
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή03/11/1310:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ.2-0
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο09/11/1315:15ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.2-2
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο09/11/1316:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.2-1
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή10/11/1310:15ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.0-7
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΙΟΥΚυριακή17/11/1310:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.3-2
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο23/11/1315:15VAN AAKEN Φ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ.6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο23/11/1316:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ.3-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο23/11/1319:00ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.7-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή24/11/1311:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ.1-2
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΙΟΥΠαρασκευή29/11/1315:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ.2-3
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο30/11/1310:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.2-4
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο30/11/1316:00ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή01/12/1310:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.1-5
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο07/12/1315:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ.2-7
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο07/12/1316:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ.0-3
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο07/12/1320:00ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ.3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή08/12/1311:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ.1-3
Ρεπό: ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΙΟΥΠαρασκευή13/12/1315:00VAN AAKEN Φ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.1-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο14/12/1310:15ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., VAN AAKEN Φ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο14/12/1316:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΙΛΑΣ Γ.1-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή15/12/1310:15ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., VAN AAKEN Φ.1-7
Ρεπό: Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο21/12/1315:15ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.0-2
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο21/12/1316:15ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΒΑΙΛΑΣ Γ.1-0
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο21/12/1319:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.0-1
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΙΟΥΚυριακή22/12/1310:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΒΑΙΛΑΣ Γ.1-4
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο11/01/1415:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ.3-0
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο11/01/1416:15ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.3-4
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο11/01/1419:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΖΩΡΖΟΣ Ε.2-0
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή12/01/1410:15ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ.3-2
Ρεπό: ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο18/01/1412:00ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο18/01/1416:15ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΠΑΝΤΟΣ Θ.4-1
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή19/01/1410:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.1-6
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΙΟΥΚυριακή19/01/1410:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΖΩΡΖΟΣ Ε.0-6
Ρεπό: Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο25/01/1415:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., VAN AAKEN Φ.3-0 α.α.
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο25/01/1416:15ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.2-2
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο25/01/1419:00ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.3-2
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή26/01/1410:15ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.5-0
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΠαρασκευή31/01/1416:15ΒΑΙΛΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.3-0 α.α.
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο01/02/1410:15VAN AAKEN Φ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο01/02/1416:15ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.7-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή02/02/1415:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.2-2
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ0-3 α.α.
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο08/02/1416:15ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΒΑΙΛΑΣ Γ.0-4
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο08/02/1419:00ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΖΩΡΖΟΣ Ε.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή09/02/1416:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.0-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ3-0 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο15/02/1416:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.5-0
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή23/02/1410:15VAN AAKEN Φ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.5-0
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΠαρασκευή28/02/1416:15VAN AAKEN Φ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.5-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο22/02/1410:15ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.3-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο22/02/1416:15ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.2-3
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο01/03/1416:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.1-3
Ρεπό: ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ