HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
EIKONA
BIOCLEAN
HAUSBRANDT
WINDOOR
MOLTEN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
AVANCE CAR RENTAL
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
SEAJETS
MINOAN LINES
FAST FERRIES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Γ ΕΘΝΙΚΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ0-2
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ1-2
ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ0-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ1-3
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ1-1
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ3-1
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ2-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ0-0
ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή29/09/1311:004-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ1-1
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ0-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ0-2
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή06/10/1316:000-0
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ1-2
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ1-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ1-1
ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ2-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ - ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ1-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ2-1
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ0-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ0-0
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ0-1
ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ1-4
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή27/10/1313:003-2
Ρεπό: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ0-0
ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ1-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ0-2
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ2-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ4-1
ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΤ. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΡΕΝΤΗΚυριακή03/11/1313:003-0
Ρεπό: ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ1-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ3-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ2-0
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ1-1
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ0-1
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΣ ΡΟΥΒΑΣΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή10/11/1311:000-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ1-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ3-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ1-1
ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ1-0
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή24/11/1311:002-1
Ρεπό: ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ2-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ1-2
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ2-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ - ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ2-3
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-1
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΚυριακή01/12/1315:003-0
Ρεπό: ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ2-2
ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ0-1
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ0-2
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ5-0
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή08/12/1315:000-3
Ρεπό: ΤΡΑΧΩΝΕΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ1-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ2-3
ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ2-0
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ2-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ0-3
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜ.ΣΤ.ΒΥΡΩΝΑΚυριακή22/12/1313:303-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ3-2
ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ1-2
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ2-1
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ2-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ0-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-0
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ3-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ1-0
ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ0-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ0-3
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΜΑΛΕΜΕΚυριακή12/01/1415:002-0
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ2-3
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ1-0
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ1-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ2-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ - ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ1-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ3-0
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή19/01/1410:453-5
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ1-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ0-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ1-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ0-0
ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜ. ΣΤ. Γ. ΡΑΦΙΑΣΚυριακή26/01/1412:301-2
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ3-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ2-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ0-0
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ3-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ1-1
ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ3-0
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή02/02/1410:451-2
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ0-3
ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ1-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ2-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ0-2
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή09/02/1410:452-5
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ1-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ3-0
ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ1-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ0-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ3-0
ΙΩΝΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή16/02/1413:002-0
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ2-0
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ3-0
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ0-3
ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ4-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ0-4
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ2-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ1-2
ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ3-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ3-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ5-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜ.ΣΤ.ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/03/1413:003-2
Ρεπό: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ1-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ1-0
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ3-0
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ0-3
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή16/03/1410:451-3
Ρεπό: ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ2-3
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ1-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ2-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή23/03/1416:001-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ2-1
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ0-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ0-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ0-2
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ1-1
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ0-3
Ρεπό: ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ - ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ1-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ2-1
ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ0-3
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ3-0
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή06/04/1411:001-2
Ρεπό: ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ0-1
ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ1-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ3-0
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ3-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ0-3
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή13/04/1417:002-0
Ρεπό: ΤΡΑΧΩΝΕΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ1-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ4-1
ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ - ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ0-3
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ1-4
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ1-0
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ1-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ3-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ1-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ2-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ3-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ3-1
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ0-3
ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή04/05/1413:305-0
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ0-3
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ1-0
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ0-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ2-1
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ3-0
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή11/05/1411:001-5
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ1-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ0-3
ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ0-3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΤΡΑΧΩΝΩΝΤετάρτη14/05/1414:004-0
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΡΟΥΒΑΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ