HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
EIKONA
EKO
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
HAUSBRANDT
BIOCLEAN
WINDOOR
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
AVANCE CAR RENTAL
MOLTEN
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
SEAJETS
FAST FERRIES
ZANTE FERRIES
MINOAN LINES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 187 από 374 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (1η φάση)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΣάββατο30/09/2314:301-1 (πεν: 5-4)
2.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΠαρασκευή13/10/2317:001-1
3.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΠαρασκευή13/10/2319:304-0
4.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο14/10/2311:005-0
5.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο14/10/2319:302-4
6.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΚυριακή22/10/2318:000-2
7.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΔευτέρα06/11/2314:000-5
8.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΔευτέρα06/11/2316:005-0
9.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΠαρασκευή10/11/2316:000-5
10.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΠέμπτη16/11/2319:005-0
11.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΠαρασκευή17/11/2313:151-2
12.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο02/12/2312:000-3
13.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο02/12/2314:005-1
14.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο02/12/2316:005-0
15.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΚυριακή04/02/2414:000-2
16.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΠαρασκευή16/02/2414:151-6
17.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΔευτέρα04/03/2415:003-0 α.α.
18.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΔευτέρα04/03/2417:003-0 α.α.
19.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΠαρασκευή15/03/2420:005-1
20.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΠαρασκευή15/03/2421:300-4
21.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΠαρασκευή29/03/2413:300-2
22.ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-12 ΝΙΚΕ ΣΤΗ ΣΥΡΟ (1η φάση)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 (Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ )ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή26/04/2419:300-2
23.ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-12 ΝΙΚΕ ΣΤΗ ΣΥΡΟ (2η φάση)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο27/04/2417:001-1 (πεν: 4-5)
24.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΚυριακή19/05/2411:301-4
25.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΚυριακή26/05/2411:303-0 α.α.
26.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΚυριακή26/05/2415:303-0 α.α.
27.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ3-0
28.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
29.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ
30.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ
31.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ