HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
EIKONA
WINDOOR
BIOCLEAN
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
HAUSBRANDT
MOLTEN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
AVANCE CAR RENTAL
SEAJETS
ZANTE FERRIES
MINOAN LINES
FAST FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο07/10/2312:45ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.4-4
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο07/10/2313:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε.2-0
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο07/10/2316:00ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή20/10/2316:30ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.4-1
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο21/10/2315:00ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.3-0
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο21/10/2315:30ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη01/11/2316:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.2-1
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή03/11/2316:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ.2-4
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή10/11/2319:30ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΔΡΟΣΟΣ Γ., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε.1-1
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΠαρασκευή17/11/2312:45ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.4-3
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή01/12/2314:45ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο02/12/2316:00ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.0-0
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο13/01/2415:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.2-0
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή14/01/2409:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή28/01/2416:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε.1-1
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη06/02/2419:00ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.2-1
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη14/02/2416:45ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.3-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο20/01/2416:00ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ.0-1
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΤΗΝΟΥΚυριακή03/03/2412:30
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή03/03/2414:30


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΠέμπτη08/02/2416:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.0-0
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή11/02/2412:45ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.2-1
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή18/02/2413:30ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη27/02/2416:45ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΠέμπτη21/03/2417:00