HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
EIKONA
EKO
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
MOLTEN
BIOCLEAN
WINDOOR
AVANCE CAR RENTAL
HAUSBRANDT
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
SEAJETS
MINOAN LINES
FAST FERRIES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-14 HAUSBRANDT ΣΤΗ ΝΑΞΟ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο07/10/2311:000-5
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1ΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο07/10/2315:00ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.1-4
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο14/10/2313:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.0-5


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο21/10/2318:30ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.5-0
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή05/11/2312:00ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ.3-0
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή28/01/2410:00VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.5-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο21/10/2319:30ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.1-1
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο02/03/2419:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.2-0
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο02/03/2421:00ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.5-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο04/11/2317:00ΡΟΥΣΣΟΥ Ι.1-2
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή19/11/2315:005-2
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή26/11/2315:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΒΑΙΛΑ Λ.0-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο21/10/2320:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.2-5
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2ΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή26/11/2315:00ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.0-5
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο17/02/2419:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΙΛΑ Λ.6-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή03/12/2316:005-0
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο27/01/2419:00ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.5-0
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΔευτέρα19/02/2419:30ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.5-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή04/02/2412:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.0-5
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο10/02/2419:00VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.0-6
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο24/02/2417:00ΔΑΝΙΗΛ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο03/02/2417:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΠΕΓΙΟΣ Γ.1-5
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο03/02/2419:00ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΒΑΙΛΑ Λ.0-5
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο02/03/2417:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΙΛΑ Λ.0-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο09/12/2317:002-6
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή11/02/2409:30ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.5-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΤετάρτη03/04/2419:30ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΙΛΑ Λ.5-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή04/02/2410:00ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΒΑΙΛΑ Λ.2-1
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΤετάρτη27/03/2419:30ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.5-0
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο30/03/2415:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΒΑΙΛΑ Λ.0-5