BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
EIKONA
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
HAUSBRANDT
MOLTEN
WINDOOR
AVANCE CAR RENTAL
BIOCLEAN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
SEAJETS
FAST FERRIES
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 73 από 374 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο07/10/2313:002-0
2.Κ-12 ΝΙΚΕ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΤΗΝΟΥΤετάρτη18/10/2316:300-5
3.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή20/10/2316:304-1
4.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή03/11/2316:302-4
5.Κ-12 ΝΙΚΕ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο02/12/2312:302-2
6.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο02/12/2316:000-0
7.Κ-12 ΝΙΚΕ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο09/12/2316:003-3
8.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥΚυριακή10/12/2314:301-1
9.Κ-12 ΝΙΚΕ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο27/01/2416:001-4
10.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή28/01/2416:301-1
11.Κ-12 ΝΙΚΕ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο10/02/2416:000-5
12.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή18/02/2413:302-0
13.Κ-12 ΝΙΚΕ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο24/02/2413:006-1
14.Κ-12 ΝΙΚΕ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή25/02/2413:006-1
15.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη27/02/2416:450-3
16.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή03/03/2414:304-0
17.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή10/03/2412:452-0
18.Κ-12 ΝΙΚΕ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο30/03/2413:001-2
19.ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-14 HAUSBRANDT ΣΤΗ ΝΑΞΟ (1η φάση)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ (Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΠαρασκευή17/05/2418:001-1 (πεν: 0-3)
20.ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-14 HAUSBRANDT ΣΤΗ ΝΑΞΟ (2η φάση)Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 (ΤΕΛΙΚΟΣ)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο18/05/2420:000-3