HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
EKO
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
HAUSBRANDT
AVANCE CAR RENTAL
WINDOOR
BIOCLEAN
MOLTEN
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
SEAJETS
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES
FAST FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


A.E. MYKONOY

Πρώτο Προηγούμενο 36 από 374 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ (1η φάση)A.E. MYKONOY - ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ ΛΕΣΒΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ Δευτέρα28/08/2317:003-0 α.α.
2.ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ (2η φάση)ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΓΗΠ. Ι. ΖΥΡΙΝΗΣΚυριακή03/09/2315:302-1
3.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (1η φάση)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠέμπτη14/09/2317:300-1
4.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΣΤ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή17/09/2312:451-0
5.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)A.E. MYKONOY - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΚΟΡΦΟΥΚυριακή24/09/2315:303-0
6.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣΚυριακή01/10/2312:451-2
7.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚΟΡΦΟΥΤετάρτη04/10/2311:003-1
8.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - A.E. MYKONOYΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο07/10/2311:451-4
9.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚΟΡΦΟΥΣάββατο07/10/2316:002-0
10.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο14/10/2316:002-1
11.Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)ΠΓΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΒΟΥΡΚΟΥ Κυριακή22/10/2311:302-0
12.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Σ. ΡΟΔΟΣΚΟΡΦΟΥΚυριακή22/10/2315:000-1
13.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή27/10/2316:300-1
14.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - A.E. MYKONOYΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή29/10/2311:300-0
15.Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - A.E. MYKONOYΔΗΜ. 1ο ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή05/11/2313:001-2
16.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)A.E. MYKONOY - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΚΟΡΦΟΥΤρίτη07/11/2311:001-1
17.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή12/11/2314:300-2
18.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (1η φάση)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - A.E. MYKONOYΤΗΝΟΥΤρίτη14/11/2316:000-4
19.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - A.E. MYKONOYΤΗΝΟΥΠαρασκευή17/11/2315:302-4
20.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚΟΡΦΟΥΤρίτη21/11/2310:302-3
21.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή24/11/2316:303-0
22.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.)Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - A.E. MYKONOYΔ.Α.Κ. ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή26/11/2313:002-2
23.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.)A.E. MYKONOY - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥΚΟΡΦΟΥΔευτέρα04/12/2313:301-2
24.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη05/12/2316:450-4
25.Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)A.E. MYKONOY - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΠέμπτη07/12/2315:301-1
26.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.)Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - A.E. MYKONOYΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣΚυριακή10/12/2310:452-0
27.Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)A.E. MYKONOY - ΝΕΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚΟΡΦΟΥΚυριακή10/12/2311:003-2
28.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή17/12/2314:001-1
29.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγ.)Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΣΤ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΙΤ/ΝΙΑΣΤετάρτη20/12/2311:001-3
30.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγ.)A.E. MYKONOY - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣΚΟΡΦΟΥΔευτέρα08/01/2411:000-0
31.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγ.)Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή14/01/2411:000-1
32.Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)A.E. MYKONOY - ΠΟΝΤΙΕΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή14/01/2413:002-1
33.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)A.E. MYKONOY - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΚΟΡΦΟΥΣάββατο20/01/2412:303-2
34.Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΓΗΠ. Ι. ΖΥΡΙΝΗΣΣάββατο20/01/2413:003-0
35.Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)A.E. MYKONOY - ΠΓΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο27/01/2414:454-0
36.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (20η αγ.)Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΑΒΥΘΟΥ ΑΧΑΙΑΣΚυριακή28/01/2412:002-0
37.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΚΟΡΦΟΥΚυριακή04/02/2411:303-0
38.Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.)A.E. MYKONOY - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή04/02/2415:001-1
39.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (22η αγ.)Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - A.E. MYKONOYΠΥΛΙΟΥΚυριακή11/02/2411:303-0
40.Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΧΑΝΙΑ - A.E. MYKONOYΜΙΝΟΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝΚυριακή18/02/2412:000-4
41.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥΚυριακή18/02/2415:303-0
42.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)A.E. MYKONOY - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥΚυριακή18/02/2417:305-0
43.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγ.)A.E. MYKONOY - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟΚΟΡΦΟΥΤετάρτη21/02/2411:003-1
44.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (24η αγ.)Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - A.E. MYKONOYΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠ. ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΚυριακή25/02/2411:000-0
45.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (25η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚΟΡΦΟΥΚυριακή03/03/2411:300-1
46.Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.)ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/03/2412:302-1
47.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (26η αγ.)ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣΣάββατο09/03/2410:300-3
48.Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγ.)ΝΕΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - A.E. MYKONOYΓΗΠ. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΣάββατο09/03/2413:000-2
49.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο09/03/2420:003-0
50.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο09/03/2421:301-5
51.Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΧΑΝΙΑΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο16/03/2416:001-1
52.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (27η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚΟΡΦΟΥΚυριακή17/03/2411:000-2
53.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (2η φάση)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη19/03/2416:454-1
54.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (28η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΣΤ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή24/03/2413:000-3
55.Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγ.)ΠΟΝΤΙΕΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - A.E. MYKONOYΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή31/03/2412:000-1
56.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (29η αγ.)A.E. MYKONOY - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣΚΟΡΦΟΥΚυριακή31/03/2416:002-4
57.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο06/04/2420:000-3 α.α.
58.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο06/04/2421:453-0 α.α.
59.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (30η αγ.)Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥΚυριακή07/04/2412:302-1
60.Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγ.)A.E. MYKONOY - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο13/04/2417:300-2
61.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (31η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚΟΡΦΟΥΚυριακή14/04/2412:304-1
62.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)A.E. MYKONOY - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥΚυριακή14/04/2415:001-2
63.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (32η αγ.)Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΗΣΣάββατο20/04/2413:000-2
64.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (33η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚΟΡΦΟΥΤετάρτη24/04/2411:003-0 α.α.
65.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΟΡΦΟΥΣάββατο27/04/2413:003-0
66.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (34η αγ.)Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - A.E. MYKONOYΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή28/04/2416:001-0
67.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο18/05/2416:000-6
68.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - A.E. MYKONOYΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή19/05/2411:00
69.ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-16 WINDOOR ΣΤΗ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ (1η φάση)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOY (Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)ΤΗΝΟΥΠέμπτη23/05/2416:00
70.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)A.E. MYKONOY - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥΚυριακή26/05/2416:00
71.SUPER CUP Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ (1η φάση)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOY
72.Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - A.E. MYKONOY0-3
73.Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.)A.E. MYKONOY - ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ3-0
74.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
75.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
76.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - A.E. MYKONOY
77.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ