HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
EKO
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
AVANCE CAR RENTAL
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
HAUSBRANDT
WINDOOR
MOLTEN
BIOCLEAN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
SEAJETS
FAST FERRIES
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 111 από 374 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (1η φάση)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο30/09/2319:002-3
2.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΠαρασκευή06/10/2319:003-2
3.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΚΑΜΑΡΙΟΥΠαρασκευή13/10/2317:000-1
4.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο14/10/2313:000-5
5.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Σ. ΙΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΙΟΥΚυριακή15/10/2309:002-4
6.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Σ. ΙΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΙΟΥΚυριακή15/10/2311:000-4
7.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο21/10/2319:301-1
8.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή22/10/2310:003-1
9.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΤρίτη24/10/2317:003-0
10.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο28/10/2319:301-5
11.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο28/10/2319:453-3
12.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο04/11/2318:153-0
13.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο11/11/2316:302-2
14.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο18/11/2319:007-1
15.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (2η φάση)Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΠαρασκευή24/11/2316:000-3
16.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο25/11/2312:001-2
17.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή26/11/2315:000-4
18.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή03/12/2312:301-2
19.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο09/12/2316:300-4
20.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή10/12/2313:002-2
21.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή14/01/2412:000-4
22.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο27/01/2419:005-0
23.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή28/01/2410:005-2
24.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή28/01/2415:004-0
25.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο03/02/2419:150-1
26.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο03/02/2421:003-3
27.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή04/02/2410:005-2
28.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο10/02/2417:003-2
29.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή11/02/2412:004-0
30.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο17/02/2417:000-2
31.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο17/02/2419:006-4
32.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή18/02/2412:000-2
33.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο24/02/2417:001-2
34.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο24/02/2418:300-1
35.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΚυριακή25/02/2412:003-2
36.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο02/03/2417:000-0
37.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (2η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο02/03/2421:002-0
38.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή03/03/2412:002-1
39.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο09/03/2408:453-4
40.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (3η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο09/03/2420:008-0
41.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο16/03/2417:003-1
42.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (4η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο16/03/2420:001-0
43.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο23/03/2417:306-2
44.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (5η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο23/03/2420:005-0
45.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή24/03/2412:003-5
46.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο30/03/2415:000-5
47.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο30/03/2417:003-1
48.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (6η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο30/03/2420:002-0
49.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΤετάρτη03/04/2419:305-0
50.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (7η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο06/04/2419:301-1
51.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο06/04/2419:451-2
52.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (3η φάση)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΤετάρτη10/04/2417:002-1
53.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (8η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο13/04/2419:300-2
54.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο13/04/2421:301-1
55.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή14/04/2409:005-1
56.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (9η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο20/04/2418:302-1
57.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (10η αγ.)Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο27/04/2419:45
58.Κ-16 WINDOOR - ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ 2ου Α ΟΜΙΛΟΥ & 3ου Β ΟΜΙΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟ FINAL-FOUR (1η φάση)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή28/04/2409:15
59.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (4η φάση)(ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΟ ΠΑΡΟΥ - ΑΣ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ) - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ (ΤΕΛΙΚΟΣ)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή19/05/2415:00
60.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΙΟΥ3-0 α.α.
61.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
62.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
63.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
64.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
65.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
66.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - A.E. MYKONOY
67.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ