BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
EIKONA
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
HAUSBRANDT
AVANCE CAR RENTAL
BIOCLEAN
MOLTEN
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
WINDOOR
SEAJETS
MINOAN LINES
FAST FERRIES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Α Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Α Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α Κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο11/10/1420:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.1-3
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΔευτέρα27/10/1413:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.1-1
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΔευτέρα03/11/1414:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή09/11/1413:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.1-1
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή09/11/1414:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.3-0
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΔευτέρα10/11/1417:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΡΟΥΚΗΣ Κ.5-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο22/11/1417:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.1-3
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο22/11/1418:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.2-1
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή23/11/1412:30ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή30/11/1412:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.1-2
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή30/11/1414:45ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΡΟΥΚΗΣ Κ.2-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή30/11/1415:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.2-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή07/12/1412:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΡΟΥΚΗΣ Κ.1-2
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή21/12/1419:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.2-1
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΔευτέρα22/12/1417:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο13/12/1419:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.5-0
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή14/12/1414:45ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΡΟΥΚΗΣ Κ.2-0
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΔευτέρα15/12/1417:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.4-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή11/01/1511:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.3-2
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή11/01/1511:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.0-1
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή11/01/1513:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο17/01/1515:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.7-0
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή18/01/1512:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ.1-1
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή18/01/1515:15ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΡΟΥΚΗΣ Κ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο07/02/1516:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.2-1
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή15/02/1513:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν.2-0
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο28/02/1519:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΤρίτη24/02/1514:30ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΡΟΥΚΗΣ Κ.1-0
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΤρίτη24/02/1516:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.1-1
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή01/03/1512:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ.4-1