BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
EKO
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
BIOCLEAN
MOLTEN
AVANCE CAR RENTAL
HAUSBRANDT
WINDOOR
SEAJETS
MINOAN LINES
FAST FERRIES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Α Κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Α Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β Φάση - 1ος Ομιλος (Ανάδειξη Πρωταθλητή) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο11/10/1416:00ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.3-1
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο11/10/1417:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο11/10/1419:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.5-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή12/10/1410:15ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ.0-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο18/10/1416:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ.2-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο18/10/1416:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ.5-0
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο18/10/1419:00ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΩΡΖΟΣ Ε.0-1
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή19/10/1410:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., VAN AAKEN Φ.6-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο25/10/1417:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.2-0
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο25/10/1419:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.1-0
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή26/10/1412:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.1-5
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΤετάρτη29/10/1415:30VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο01/11/1415:30ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.3-2
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο01/11/1416:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.0-3
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο01/11/1419:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.1-3
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή02/11/1410:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., VAN AAKEN Φ.4-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο08/11/1416:30ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο08/11/1419:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΖΩΡΖΟΣ Ε.1-3
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή09/11/1410:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.2-1
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή09/11/1414:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο15/11/1416:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.0-2
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο15/11/1419:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ.2-0
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή16/11/1410:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.3-2
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή16/11/1410:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.0-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο22/11/1416:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.3-1
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο22/11/1419:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ.1-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή23/11/1410:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.2-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή23/11/1410:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., VAN AAKEN Φ.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο29/11/1416:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΖΩΡΖΟΣ Ε.7-1
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο29/11/1419:00ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.1-3
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή30/11/1410:15VAN AAKEN Φ., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.1-2
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή30/11/1412:45ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., VAN AAKEN Φ.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο13/12/1416:15ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ.1-0
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο13/12/1419:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν.1-0
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή14/12/1409:45ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.1-5
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή21/12/1412:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο10/01/1515:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.4-0
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο10/01/1516:15ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.1-2
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο10/01/1518:00VAN AAKEN Φ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.2-1
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο10/01/1519:15ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.1-9


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή18/01/1510:00VAN AAKEN Φ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.3-0
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο24/01/1515:30VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο24/01/1516:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΖΩΡΖΟΣ Ε.4-0
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο24/01/1519:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.5-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο07/02/1516:30VAN AAKEN Φ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.2-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο07/02/1519:15ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.0-1
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή08/02/1510:15ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.5-0
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΤετάρτη25/02/1516:00VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.5-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΠαρασκευή13/02/1516:15ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.7-0
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο14/02/1516:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.0-4
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή15/02/1510:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.0-5
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή15/02/1510:15VAN AAKEN Φ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.4-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΠαρασκευή20/02/1516:15ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΖΩΡΖΟΣ Ε., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο21/02/1516:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΖΩΡΖΟΣ Ε.1-0
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή22/02/1510:00ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.2-3
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή22/02/1510:15VAN AAKEN Φ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.4-0