HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
EIKONA
BIOCLEAN
WINDOOR
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
HAUSBRANDT
MOLTEN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
AVANCE CAR RENTAL
SEAJETS
ZANTE FERRIES
MINOAN LINES
FAST FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Α\' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Α\' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α\' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο06/10/1216:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.0-4
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή07/10/1215:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ Μ.1-2
ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή07/10/1219:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΠΑΓΩΝΗΣ Α.3-0
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΔευτέρα08/10/1216:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή14/10/1211:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.1-3
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή14/10/1212:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.0-5
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή14/10/1215:30ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.1-1
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή14/10/1215:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΡΟΥΚΗΣ Κ.5-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο20/10/1216:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.1-3
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή21/10/1215:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΛΛΗ Δ.1-2
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή21/10/1216:45ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΠΑΓΩΝΗΣ Α.1-2
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΔευτέρα22/10/1216:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή28/10/1213:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΠΑΓΩΝΗΣ Α.0-9
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή28/10/1215:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.1-0
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή28/10/1215:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ.1-7
ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή28/10/1219:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.6-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή04/11/1212:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΠΑΓΩΝΗΣ Α.1-2
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή04/11/1213:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.4-2
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή04/11/1215:15ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.1-0
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή04/11/1219:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο10/11/1215:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.0-2
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή11/11/1213:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.1-2
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή11/11/1215:15ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ Μ., ΡΟΛΛΗ Δ.0-0
ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή11/11/1219:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.5-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή25/11/1212:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΠΑΓΩΝΗΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.2-3
ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή25/11/1213:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ Κ.3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή25/11/1214:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΛΟΥΒΑΡΗΣ Γ.2-2
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή25/11/1215:15ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΠΑΝΤΟΣ Θ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο01/12/1215:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.0-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή02/12/1211:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.2-3
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή02/12/1212:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.1-5
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή02/12/1215:15ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΠΑΓΩΝΗΣ Α., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ.6-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΣάββατο08/12/1212:00ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.0-3
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο08/12/1215:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε.3-2
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή09/12/1219:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.4-1
ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΔευτέρα10/12/1215:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.12-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή20/01/1315:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΔευτέρα21/01/1314:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.0-1
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΤρίτη22/01/1312:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΠΑΓΩΝΗΣ Α.2-4
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΔευτέρα18/03/1315:30ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΡΟΥΚΗΣ Κ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.4-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο26/01/1311:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.0-1
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΤρίτη29/01/1315:15ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΠΑΓΩΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.6-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή10/02/1316:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.3-0
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΑΝΩ ΣΥΡΟΥΔευτέρα11/02/1313:15ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΠΑΓΩΝΗΣ Α.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο23/02/1314:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-3
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΔευτέρα25/02/1313:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.1-0
ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο02/03/1309:15ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο30/03/1315:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή03/03/1312:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ Κ., ΠΑΓΩΝΗΣ Α.1-1
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΔευτέρα04/03/1314:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο09/03/1316:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.0-5
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΔευτέρα11/03/1315:30ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.1-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο16/03/1316:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.1-0
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο23/03/1309:15ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.0-2
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΠαρασκευή29/03/1314:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.1-7
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή31/03/1318:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.3-0