HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
EKO
WINDOOR
MOLTEN
BIOCLEAN
HAUSBRANDT
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
AVANCE CAR RENTAL
SEAJETS
ZANTE FERRIES
FAST FERRIES
MINOAN LINES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Α\' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Α\' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο06/10/1218:30ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.3-4
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή14/10/1210:15ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η., VAN AAKEN Φ.2-4
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΙΟΥΚυριακή14/10/1211:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ.0-6
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή14/10/1212:45ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.8-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή21/10/1210:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.5-0
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή21/10/1210:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., VAN AAKEN Φ.2-2
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή21/10/1212:45ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-2
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή18/11/1211:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., VAN AAKEN Φ.3-0 α.α.


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο27/10/1216:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΒΑΙΛΑΣ Γ.0-3
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο27/10/1218:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ.0-7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή28/10/1210:30ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., VAN AAKEN Φ.3-3
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΙΟΥΚυριακή28/10/1211:30ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.2-8


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο03/11/1216:00ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.2-2
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο03/11/1218:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.9-0
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή04/11/1210:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., VAN AAKEN Φ.0-3
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή04/11/1214:45ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ.4-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο10/11/1215:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο10/11/1219:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-2
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΙΟΥΚυριακή11/11/1210:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.3-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή11/11/1210:30ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.7-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο24/11/1216:30ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν.0-4
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο24/11/1219:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΖΩΡΖΟΣ Ε.6-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή25/11/1210:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η., VAN AAKEN Φ.3-1
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή25/11/1211:30ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.1-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο01/12/1215:00ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., VAN AAKEN Φ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο01/12/1216:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ.8-0
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο01/12/1219:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΖΩΡΖΟΣ Ε.4-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή02/12/1210:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο08/12/1210:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.0-0
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο08/12/1216:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο08/12/1219:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.5-2
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή09/12/1210:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΠΑΓΩΝΗΣ Α.4-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο15/12/1216:15ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.3-0
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο15/12/1219:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.0-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή16/12/1210:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., VAN AAKEN Φ.5-1
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΙΟΥΚυριακή16/12/1215:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ.2-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο12/01/1308:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., VAN AAKEN Φ.5-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο12/01/1310:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., VAN AAKEN Φ.6-0
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο12/01/1314:00ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΖΩΡΖΟΣ Ε.3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο12/01/1316:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.6-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο26/01/1310:15ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ.0-4
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο26/01/1314:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο26/01/1316:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.1-0
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΙΟΥΚυριακή17/02/1311:00ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.2-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΠαρασκευή08/02/1316:30ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.2-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο09/02/1315:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ.1-1
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο09/02/1316:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.3-0 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο09/02/1319:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΙΟΥΣάββατο23/02/1315:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., VAN AAKEN Φ.3-2
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή24/02/1308:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.4-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή24/02/1310:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή24/02/1312:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.7-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο02/03/1316:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ.2-5
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο02/03/1316:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν.2-6
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο02/03/1319:00ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.0-8
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΙΟΥΚυριακή10/03/1311:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.0-4