HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
EIKONA
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
MOLTEN
WINDOOR
AVANCE CAR RENTAL
HAUSBRANDT
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
BIOCLEAN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
SEAJETS
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES
FAST FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Ο. ΠΑΡΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 74 από 346 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο22/10/2213:003-3
2.Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή23/10/2219:302-0
3.Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο05/11/2214:003-3
4.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο05/11/2217:001-0
5.Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο12/11/2217:455-0
6.Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή13/11/2218:304-1
7.Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο19/11/2215:000-1
8.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή20/11/2214:450-0
9.Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο26/11/2211:302-3
10.Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή27/11/2211:308-1
11.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΚυριακή04/12/2212:303-1
12.Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο14/01/2318:002-0
13.Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο14/01/2320:002-2
14.Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή15/01/2310:001-0
15.Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή15/01/2320:308-0
16.Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο21/01/2319:300-1
17.Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝΚυριακή29/01/2314:452-0
18.Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή29/01/2314:451-4
19.Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝΚυριακή29/01/2316:000-5
20.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΠαρασκευή10/02/2320:00
21.Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή12/02/2319:30
22.Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο18/02/2316:30
23.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
24.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
25.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ
26.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ
27.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
28.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ
29.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ (15η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
30.Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
31.Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
32.Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΙΟΥ
33.Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ
34.Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
35.Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ
36.Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ
37.Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.)Α.Σ. ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
38.Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.)Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
39.Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
40.Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
41.Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ
42.Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
43.Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ
44.Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
45.Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
46.Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ
47.Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
48.Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ
49.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN 2022-2023 (2η φάση)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥ