WINDOOR
BLUE STAR FERRIES
SEAJETS
λΟΥΚΟΥΜΙΑ-ΧΑΛΒΑΔΟΠΗΤΕΣ ΚΑΝΑΚΑΡΗ
MOLTEN
ΚΕΝ Δίνει Ρεύμα
NUGA BEST
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
FAST FERRIES
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
EKO
AVANCE RENT A CAR
EIKONA
HELLENIC SEAWAYS

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 48 από 237 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (7η φάση)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή23/09/1812:300-1
2.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΤετάρτη03/10/1820:003-0 α.α.
3.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο06/10/1819:000-9
4.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HELLENIC SEAWAYS (1η φάση)Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή07/10/1812:000-1
5.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΤετάρτη17/10/1817:002-0
6.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή21/10/1812:002-5
7.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή21/10/1815:000-2
8.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο27/10/1819:004-0
9.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο03/11/1817:007-0
10.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή04/11/1812:005-1
11.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο10/11/1814:0019-0
12.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο10/11/1816:000-3
13.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο17/11/1815:002-8
14.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΙΟΥΚυριακή18/11/1811:300-4
15.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HELLENIC SEAWAYS (2η φάση)Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΤετάρτη21/11/1818:300-4
16.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή25/11/1813:007-1
17.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή02/12/1811:451-3
18.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή09/12/1815:002-0
19.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 Ε.Κ.Ο. 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο15/12/1814:454-1
20.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο12/01/1920:000-4
21.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή20/01/1910:006-0
22.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή20/01/1913:308-3
23.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο26/01/1916:153-0
24.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο02/02/1919:004-4
25.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 Ε.Κ.Ο. 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή03/02/1915:000-6
26.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο09/02/1920:301-1
27.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή10/02/1910:301-9
28.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HELLENIC SEAWAYS (3η φάση)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο16/02/1916:001-0
29.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή17/02/1910:301-8
30.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο09/03/1917:0021-0
31.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 Ε.Κ.Ο. 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΠέμπτη14/03/1916:002-3
32.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο16/03/1919:303-0
33.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο23/03/1917:005-3
34.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΤρίτη26/03/1913:302-4
35.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΣάββατο06/04/1917:007-0
36.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή07/04/1912:008-0
37.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή07/04/1915:003-0
38.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο13/04/1915:000-11
39.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο13/04/1918:001-4
40.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 Ε.Κ.Ο. 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο13/04/1919:308-0
41.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HELLENIC SEAWAYS (4η φάση)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΤετάρτη17/04/1918:000-2
42.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HELLENIC SEAWAYS (5η φάση)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ((ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ) (4ος ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΑΝΤ. )ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο20/04/1918:301-3 παρ.
43.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΠέμπτη02/05/1920:002-2
44.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο04/05/1915:003-0 α.α.
45.ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (1η φάση)Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ (4ος Διαιτητής ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΑΝΤ. )ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή12/05/1918:001-1 (πεν: 5-4)
46.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
47.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ0-3 α.α.
48.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ0-3 α.α.
49.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ0-3 α.α.
50.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ3-0 α.α.
51.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ3-0 α.α.