BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
EKO
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
MOLTEN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
BIOCLEAN
AVANCE CAR RENTAL
HAUSBRANDT
WINDOOR
SEAJETS
ZANTE FERRIES
MINOAN LINES
FAST FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 81 από 374 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (1η φάση)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο30/09/2317:301-1 (πεν: 5-6)
2.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΠαρασκευή06/10/2319:003-2
3.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΣάββατο14/10/2313:002-4
4.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο14/10/2313:150-3
5.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή22/10/2313:005-1
6.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο11/11/2319:303-0 α.α.
7.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή12/11/2312:001-1
8.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή19/11/2312:000-3
9.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο25/11/2312:001-2
10.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΣάββατο02/12/2317:002-7
11.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή03/12/2310:004-0
12.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο09/12/2316:300-4
13.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΙΟΥPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΣάββατο09/12/2319:004-2
14.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή28/01/2415:004-0
15.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο03/02/2421:004-1
16.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο10/02/2417:300-5
17.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο17/02/2417:000-2
18.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΚυριακή25/02/2412:003-2
19.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Σ. ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΙΟΥΚυριακή10/03/2410:001-5
20.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο16/03/2419:007-3
21.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΠαρασκευή05/04/2419:005-0
22.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο06/04/2410:004-0
23.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο13/04/2419:002-0
24.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο27/04/2416:002-3
25.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο18/05/2416:000-6
26.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή19/05/2409:453-2
27.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Σ. ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ0-3 α.α.
28.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
29.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ