HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
EKO
HAUSBRANDT
MOLTEN
AVANCE CAR RENTAL
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
BIOCLEAN
WINDOOR
SEAJETS
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES
FAST FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2

Πρώτο Προηγούμενο 80 από 374 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο07/10/2311:000-5
2.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο21/10/2318:305-0
3.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο28/10/2317:003-4
4.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο04/11/2317:001-2
5.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο18/11/2319:007-1
6.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο25/11/2316:305-1
7.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή03/12/2316:005-0
8.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο27/01/2417:002-1
9.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή28/01/2412:000-4
10.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο03/02/2419:000-5
11.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή04/02/2412:000-5
12.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή04/02/2415:000-3
13.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή11/02/2409:305-1
14.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο17/02/2419:006-4
15.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή18/02/2412:000-2
16.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο02/03/2421:005-0
17.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή10/03/2412:000-8
18.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή17/03/2412:001-4
19.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο23/03/2419:004-1
20.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή24/03/2409:307-1
21.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο30/03/2415:000-5
22.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή31/03/2409:003-1
23.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή07/04/2411:005-0
24.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο20/04/2419:452-1