BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
EIKONA
EKO
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
AVANCE CAR RENTAL
MOLTEN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
HAUSBRANDT
WINDOOR
BIOCLEAN
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
SEAJETS
FAST FERRIES
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.

Πρώτο Προηγούμενο 147 από 374 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο07/10/2313:002-0
2.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΠέμπτη12/10/2313:302-3
3.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΟΡΦΟΥΣάββατο21/10/2313:001-4
4.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο21/10/2315:301-2
5.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή10/11/2319:303-0
6.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή01/12/2314:453-1
7.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο02/12/2316:152-4
8.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΤΗΝΟΥΚυριακή10/12/2312:303-2
9.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο13/01/2416:456-1
10.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή14/01/2409:002-1
11.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο27/01/2416:302-1
12.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή28/01/2416:301-1
13.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο03/02/2417:300-2
14.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΠέμπτη08/02/2416:300-0
15.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (1η φάση)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΠέμπτη22/02/2417:000-4
16.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΤΗΝΟΥΚυριακή03/03/2412:302-4
17.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο09/03/2416:302-2
18.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή15/03/2420:001-2
19.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΠέμπτη21/03/2417:004-1