Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Παρασκευή | 08/09/23 | 16:30 | 1-0 |
2. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΗΣ | Κυριακή | 17/09/23 | 13:00 | 2-0 |
3. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Παρασκευή | 22/09/23 | 16:30 | 1-2 |
4. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ | Κυριακή | 01/10/23 | 13:00 | 1-0 |
5. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 07/10/23 | 12:45 | 4-1 |
6. | Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 07/10/23 | 16:00 | 1-3 |
7. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOY | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 14/10/23 | 16:00 | 2-1 |
8. | Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 15/10/23 | 16:00 | 2-0 |
9. | Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 21/10/23 | 15:00 | 3-0 |
10. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 22/10/23 | 11:30 | 2-0 |
11. | Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 28/10/23 | 16:00 | 0-2 |
12. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 29/10/23 | 12:30 | 1-1 |
13. | Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Παρασκευή | 03/11/23 | 16:30 | 2-4 |
14. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Δ.Α.Κ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 05/11/23 | 13:00 | 1-0 |
15. | Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 11/11/23 | 17:00 | 6-1 |
16. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 12/11/23 | 12:30 | 4-0 |
17. | Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΤΗΝΟΥ | Παρασκευή | 17/11/23 | 12:45 | 4-3 |
18. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 11:00 | 0-4 |
19. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Δευτέρα | 27/11/23 | 13:00 | 2-0 |
20. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜ. ΑΒΥΘΟΥ ΑΧΑΙΑΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 12:00 | 2-1 |
21. | Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 0-1 |
22. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΙΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 1-2 |
23. | Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 0-1 |
24. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΡΟΔΟΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 1-1 |
25. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγ.) | ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ | Τετάρτη | 20/12/23 | 10:30 | 0-2 |
26. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 07/01/24 | 15:00 | 4-1 |
27. | Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 09:00 | 2-1 |
28. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγ.) | Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 13:30 | 0-1 |
29. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 20/01/24 | 13:30 | 1-1 |
30. | Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 20/01/24 | 16:00 | 0-1 |
31. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (20η αγ.) | Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 28/01/24 | 13:30 | 2-1 |
32. | Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 1-0 |
33. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 04/02/24 | 12:30 | 2-0 |
34. | Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τρίτη | 06/02/24 | 19:00 | 2-1 |
35. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (22η αγ.) | Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ | Κυριακή | 11/02/24 | 12:30 | 0-2 |
36. | Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 13:30 | 2-0 |
37. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγ.) | A.E. MYKONOY - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:30 | 3-0 |
38. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (1η φάση) | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ | Πέμπτη | 22/02/24 | 17:00 | 0-4 |
39. | Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 24/02/24 | 16:00 | 0-5 |
40. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (24η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 25/02/24 | 12:30 | 0-1 |
41. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (25η αγ.) | Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 13:30 | 2-1 |
42. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (26η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:00 | 4-1 |
43. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (27η αγ.) | Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ | Τετάρτη | 13/03/24 | 15:00 | 0-2 |
44. | Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τετάρτη | 13/03/24 | 16:45 | 3-1 |
45. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (2η φάση) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOY | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τρίτη | 19/03/24 | 16:45 | 4-1 |
46. | Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ | Πέμπτη | 21/03/24 | 17:00 | 4-1 |
47. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (28η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 23/03/24 | 13:30 | 6-0 |
48. | Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 24/03/24 | 13:30 | 2-0 |
49. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (29η αγ.) | Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Τετάρτη | 27/03/24 | 13:00 | 0-2 |
50. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (30η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 07/04/24 | 16:00 | 3-1 |
51. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (3η φάση) | Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Τετάρτη | 10/04/24 | 17:00 | 2-1 |
52. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (31η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Δευτέρα | 15/04/24 | 16:00 | 3-0 |
53. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (32η αγ.) | Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 13:00 | 1-0 |
54. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (33η αγ.) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Πέμπτη | 25/04/24 | 11:00 | 4-0 |
55. | ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-12 ΝΙΚΕ ΣΤΗ ΣΥΡΟ (1η φάση) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ (Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Παρασκευή | 26/04/24 | 17:00 | 0-0 (πεν: 1-3) |
56. | ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-12 ΝΙΚΕ ΣΤΗ ΣΥΡΟ (2η φάση) | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | 1-1 (πεν: 4-5) |
57. | Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (34η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 13:30 | 2-5 |
58. | SUPER CUP Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ (1η φάση) | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOY |