BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
EKO
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
AVANCE CAR RENTAL
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
HAUSBRANDT
MOLTEN
WINDOOR
BIOCLEAN
SEAJETS
FAST FERRIES
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ

Πρώτο Προηγούμενο 55 από 374 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1ΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο07/10/2315:001-4
2.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (1η φάση)Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή08/10/2315:300-5
3.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή15/10/2313:005-0
4.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή15/10/2320:004-1
5.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο21/10/2319:301-1
6.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή22/10/2310:003-1
7.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή22/10/2313:005-1
8.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο28/10/2319:301-5
9.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή29/10/2317:001-3
10.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο04/11/2317:001-2
11.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή05/11/2312:003-0
12.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή12/11/2315:003-0
13.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή19/11/2315:004-0
14.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο25/11/2311:001-2
15.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2ΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή26/11/2315:000-5
16.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΣάββατο02/12/2317:002-7
17.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο02/12/2319:300-5
18.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή03/12/2312:301-2
19.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή10/12/2312:006-1
20.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή14/01/2414:300-3
21.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο27/01/2417:002-1
22.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΙΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή28/01/2410:007-2
23.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή28/01/2410:002-1
24.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο03/02/2414:001-4
25.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (2η φάση)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή04/02/2420:006-0
26.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο10/02/2417:300-5
27.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο10/02/2419:000-6
28.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή11/02/2409:305-1
29.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή11/02/2412:004-0
30.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο17/02/2415:000-1
31.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΔευτέρα19/02/2419:305-0
32.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο02/03/2417:000-0
33.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή03/03/2412:002-1
34.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Σ. ΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΙΟΥΠαρασκευή08/03/2420:002-2
35.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή10/03/2414:302-3
36.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο16/03/2414:303-3
37.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο23/03/2419:004-1
38.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή24/03/2410:003-8
39.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΤετάρτη27/03/2419:305-0
40.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή31/03/2420:006-2
41.Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο06/04/2410:004-0
42.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο06/04/2419:451-2
43.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Σ. ΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ0-3 α.α.
44.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΙΟΥ3-0 α.α.