ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
WINDOOR
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
SEAJETS
BLUE STAR FERRIES
MOLTEN
NUGA BEST
FAST FERRIES
AVANCE CAR RENTAL
BIOCLEAN
HAUSBRANDT
HELLENIC SEAWAYS
EIKONA
EKO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2010-2011
Α' Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ0-3 α.α.
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο02/10/1016:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή03/10/1011:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.3-2
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή03/10/1013:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.2-1
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο09/10/1016:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΚΑΜΑΓΚΑΣ Ε., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.1-2
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο09/10/1018:00ΜΑΛΑΜΟΥΚΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.0-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή10/10/1013:15VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.6-2
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή10/10/1016:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν.1-2
Ρεπό: Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ0-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο16/10/1015:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.2-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή17/10/1011:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.2-1
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή17/10/1016:00ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.1-0
Ρεπό: ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ0-3 α.α.
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο23/10/1016:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν.2-0
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή24/10/1016:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε.1-2
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή24/10/1016:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.1-1
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο30/10/1013:00ΜΑΛΑΜΟΥΚΑΣ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΣΥΜΙΓΔΑΛΑΣ Α.2-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή31/10/1014:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.5-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή31/10/1014:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α., ΨΑΡΡΑΣ Μ.6-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΡΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ0-3 α.α.
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο20/11/1016:45ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΣΥΜΙΓΔΑΛΑΣ Α.0-3
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή21/11/1000:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.0-0
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή21/11/1012:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.1-4
Ρεπό: Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ3-0 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή05/12/1010:15ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή05/12/1012:003-1
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο08/01/1115:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.3-2
Ρεπό: Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ0-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο18/12/1012:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ.2-2
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο18/12/1015:15ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.1-0
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο18/12/1020:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ.0-2
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ3-0 α.α.
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο15/01/1114:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α.3-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο15/01/1114:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.0-1
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο15/01/1115:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Γ.0-2
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο22/01/1112:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.2-1
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο22/01/1117:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν.4-2
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή23/01/1115:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-2
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο29/01/1115:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν.3-0
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο29/01/1116:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.0-4
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο29/01/1118:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.5-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή30/01/1115:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.0-3
Ρεπό: Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ3-0 α.α.
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή13/02/1109:15ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε.3-4
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή13/02/1113:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΑΛΑΜΟΥΚΑΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.0-4
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή13/02/1115:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.3-1
Ρεπό: ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ3-0 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο19/02/1115:30ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε.2-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή20/02/1115:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.1-1
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο26/02/1116:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ.1-3
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ0-3 α.α.
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο12/03/1110:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.1-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή13/03/1109:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.0-4
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή13/03/1112:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-3
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΡΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ3-0 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο19/03/1112:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.4-1
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο19/03/1115:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε.1-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή20/03/1115:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.8-1
Ρεπό: Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ0-3
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο26/03/1110:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.3-1
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο26/03/1114:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε.2-7
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή27/03/1111:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-2
Ρεπό: Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ3-0 α.α.
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΠαρασκευή01/04/1121:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν.2-0
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή03/04/1111:303-0
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή10/04/1114:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.3-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ0-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο09/04/1115:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.3-1
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο16/04/1116:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.3-1
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή17/04/1114:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.2-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ