NUGA BEST
AVANCE CAR RENTAL
SEAJETS
BLUE STAR FERRIES
BIOCLEAN
VEGGA SPORT
MOLTEN
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
WINDOOR
HAUSBRANDT
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
FAST FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
EIKONA
EKO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή14/10/1116:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΣΥΜΙΓΔΑΛΑΣ Α.2-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο15/10/1116:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΡΟΣΟΣ Γ.3-0
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή16/10/1112:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο29/10/1116:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.2-5
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΤΗΝΟΥΣάββατο05/11/1112:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.3-0
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή06/11/1116:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.2-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή20/11/1112:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.0-1
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή20/11/1112:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Ε., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.6-2
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή20/11/1116:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο26/11/1116:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΛΟΥΒΑΡΗΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν.2-0
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΤΗΝΟΥΚυριακή27/11/1112:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.4-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή27/11/1116:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.2-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο03/12/1116:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.4-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο03/12/1116:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Ε., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.1-0
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή04/12/1112:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο14/01/1213:00ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.3-6
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο14/01/1216:45ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν.0-2
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή15/01/1212:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΠαρασκευή20/01/1217:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.3-0
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο28/01/1209:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΠΑΓΩΝΗΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.3-0 α.α.
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή29/01/1212:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.3-0 α.α.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή03/02/1216:15ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΠΑΓΩΝΗΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.0-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο04/02/1216:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.3-0 α.α.
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή05/02/1212:00ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΠαρασκευή17/02/1217:300-3 α.α.
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή19/02/1212:15ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.3-0
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΜΠΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή24/02/1217:15ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.2-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο03/03/1217:003-0 α.α.
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΤΗΝΟΥΚυριακή04/03/1212:00ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.0-1
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο10/03/1215:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.1-0