ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ INSURANCE BROKERS
NUGA BEST
FAST FERRIES
MOLTEN
BLUE STAR FERRIES
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
ΚΕΝ Δίνει Ρεύμα
SEAJETS
WINDOOR
λΟΥΚΟΥΜΙΑ-ΧΑΛΒΑΔΟΠΗΤΕΣ ΚΑΝΑΚΑΡΗ
EIKONA
AVANCE RENT A CAR
EKO
HELLENIC SEAWAYS

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή14/10/1116:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΣΥΜΙΓΔΑΛΑΣ Α.2-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο15/10/1116:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΡΟΣΟΣ Γ.3-0
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή16/10/1112:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο29/10/1116:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.2-5
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΤΗΝΟΥΣάββατο05/11/1112:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.3-0
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή06/11/1116:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.2-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή20/11/1112:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.0-1
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή20/11/1112:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Ε., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.6-2
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή20/11/1116:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο26/11/1116:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΛΟΥΒΑΡΗΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν.2-0
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΤΗΝΟΥΚυριακή27/11/1112:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.4-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή27/11/1116:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.2-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο03/12/1116:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.4-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο03/12/1116:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Ε., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.1-0
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή04/12/1112:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο14/01/1213:00ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.3-6
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο14/01/1216:45ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν.0-2
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή15/01/1212:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΠαρασκευή20/01/1217:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.3-0
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο28/01/1209:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΠΑΓΩΝΗΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.3-0 α.α.
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή29/01/1212:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.3-0 α.α.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή03/02/1216:15ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΠΑΓΩΝΗΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.0-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο04/02/1216:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.3-0 α.α.
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή05/02/1212:00ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΠαρασκευή17/02/1217:300-3 α.α.
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή19/02/1212:15ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.3-0
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΜΠΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή24/02/1217:15ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.2-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο03/03/1217:003-0 α.α.
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΤΗΝΟΥΚυριακή04/03/1212:00ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.0-1
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο10/03/1215:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.1-0