HAUSBRANDT
BLUE STAR FERRIES
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
WINDOOR
NUGA BEST
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
SEAJETS
FAST FERRIES
AVANCE CAR RENTAL
MOLTEN
BIOCLEAN
EKO
HELLENIC SEAWAYS
EIKONA

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΤΡΑΓΑΙΑΣΚυριακή16/10/1110:15ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.4-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή16/10/1115:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.5-1
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΙΟΥΚυριακή08/01/1211:30ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.3-3
Ρεπό: ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή30/10/1110:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.1-2
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή30/10/1112:30ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή29/01/1210:15ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.3-4
Ρεπό: Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο05/11/1115:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.0-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚυριακή06/11/1110:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., VAN AAKEN Φ.4-0
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή06/11/1112:00ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Σ.7-1
Ρεπό: Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο19/11/1116:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α., ΖΩΡΖΟΣ Ε.1-0
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΙΟΥΚυριακή20/11/1111:00ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Σ.0-4
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΤΡΑΓΑΙΑΣΚυριακή20/11/1114:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΨΑΡΡΑΣ Μ.3-1
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή27/11/1109:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή27/11/1110:15ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.2-4
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο28/01/1216:15ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.0-2
Ρεπό: ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο03/12/1117:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.2-5
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΙΟΥΚυριακή04/12/1111:00ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.4-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΤΡΑΓΑΙΑΣΚυριακή04/12/1114:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΨΑΡΡΑΣ Μ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.4-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΙΟΥΣάββατο10/12/1115:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή11/12/1110:15ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.7-0
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή11/12/1112:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ.0-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο14/01/1216:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.3-1
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο14/01/1219:00ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή15/01/1213:15ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΨΑΡΡΑΣ Μ.2-4
Ρεπό: ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΙΟΥΣάββατο04/02/1211:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή05/02/1209:15ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.6-1
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή05/02/1210:00ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΩΡΖΟΣ Ε.0-4
Ρεπό: Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο18/02/1216:30ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ.0-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο18/02/1218:30ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.1-1
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΙΟΥΚυριακή19/02/1214:45ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Γ., ΠΑΓΩΝΗΣ Α.1-3
Ρεπό: Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο03/03/1216:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.5-1
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή04/03/1210:00ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή04/03/1214:15ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι.0-3
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο10/03/1216:303-0 α.α.
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο10/03/1219:00ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.7-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΤΡΑΓΑΙΑΣΚυριακή01/04/1210:15VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο17/03/1209:303-0 α.α.
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο17/03/1219:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.1-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή18/03/1214:15ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.3-7
Ρεπό: Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο07/04/1217:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α., ΒΑΙΛΑΣ Γ.2-2
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή08/04/1213:30ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α., ΖΩΡΖΟΣ Ε.2-6
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΤΡΑΓΑΙΑΣΚυριακή22/04/1210:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.11-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ